Operační tým

Operační tým tvoří nasmlouvaní oční nebo plastičtí chirurgové z krajských i fakultních nemocnic s praxí minimálně 20 let v oboru.

Asistují jim zkušené sálové sestry s min. praxí 15 let.

Jméno operatéra k příslušnému operačnímu dni na vyžádání.

 

 

Prim. MUDr. Filip Černoch

Primář oddělení plastické chirurgie Kliniky popálenin a rekonstrukční chirurgie Fakultní nemocnice Brno. Získal specializovanou způsobilost v oborech plastická chirurgie a všeobecná chirurgie a je držitelem Licence  pro výkon funkce vedoucího lékaře a primáře České lékařské komory pro obor plastická chirurgie. Přednáší na Masarykově univerzitě v Brně v rámci pregraduální i postgraduální výuky v oboru plastické chirurgie. Má mnohaleté praktické zkušenosti v rekonstrukční i estetické chirurgii. Je držitel certifikátů pro práci s výplňovými materiály i pro práci s laserem v medicíně.

Po ukončení Lékařské fakulty MU v roce 1998 pracoval do roku 2002 na chirurgickém oddělení Nemocnice Jihlava, kde složil atestaci z chirurgie. Poté nastoupil na Kliniku popálenin a rekonstrukční chirurgie, kde v roce 2007 složil atestaci v oboru plastická chirurgie. Od roku 2011 zde působí ve funkci primáře oddělení plastické chirurgie. Působí jako konzultant pro plastickou i estetickou chirurgii v Okresní nemocnici Havlíčkův Brod, včetně výkonů v celkové anestezii. V oblasti estetické chirurgie  spolupracuje s OptoCentrem Jihlava a Riva-promedix Brno. Trvale žije v Jihlavě a má tedy výbornou dostupnost ke konzultacím i pooperační péči o pacienty z Vysočiny na pracovišti v Jihlavě i v Okresní nemocnici Havlíčkův Brod.