Reference

Dobrý večer pane doktore,
 
jen jsem Vám chtěla napsat, že na ty stehy zítra nepřijedu. Poprosila jsem jednu známou sestřičku, tak mi to včera vytáhla, ani to nebolelo. Už mě to hrozně svědilo.
 
Dneska by už nikdo nepoznal, že jsem měla něco zašitého.
 
Ještě jednou strašně moc děkuji a vyřiďte poděkování i panu primářovi a sestřičkám. Mám to udělané ukázkově a mimochodem včera jsem Vám možná domluvila další paní, snad si to nerozmyslí.
 
Mějte se moc hezky a někdy se na mně přijeďte podívat, ať se přesvědčíte o precizní práci.
M.H.
 

 
Vážený pane doktore,
ještě jednou srdečné díky Vám, panu primáři i milé sestřičce za krásně provedenou plastiku uší! Kdo nezažil, ten neví, jaké to je žít s takovým kosmetickým defektem a slýchat posměšky od okolí. To mi opravdu stojí za to podstoupit operaci a chodit pak dva týdny s obvazy. Překvapení rodiny i přátel bylo veliké.
Focení jistě domluvíme, dejte mi vědět, až budete v Jihlavě. Ten nápad se sluchátky je výborný :-)
Hezký den
V.M.
 
Komentář na webu Plastická chirurgie:

Absolvovala jsem ten zákrok před Vánočními svátky. Měla jsem z toho velké obavy, ale u stromečku žádné modřiny! Jsem z výsledku úplně nadšená! Pan doktor mi předem vše důkladně vysvětlil (mimichodem-konzultace zdarma) a potom během zákroku znova říkal co dělá. Celkově tam vládne úžasná atmosféra- pan majitel vám poskytne malé občerstvení a přidá psychickou podporu a potom moc milá a obětavá sestřička. Pokud začnu uvažovat o spodních, tak určitě vím na koho se obrátit. Petra